Konkursowe głosowanie rozpoczęte!

Dodane przez 1 września 2011

Wakacje się skończyły, skończył się też kolejny etap konkursu – kilka dni przestoju, po których najwyższa pora na głosowanie. Oddać głos można po zalogowaniu się na forum i zagłosowaniu w ankiecie:

Ankieta konkursowa

Przypominam, że wśród głosujących również zostanie wylosowana niewielka nagroda, więc tym bardziej warto oddać swój głos – to tylko jedno kliknięcie! Warunek jest jeden – głos musi być oddany z zarejestrowanego i aktywowanego konta na forum, tak aby była możliwość skontaktowania się ze zwycięzcą.


Na koniec drobna uwaga odnośnie głosowania: Według założeń konkursu, które zostały opisane w wcześniejszym  wpisie, w konkursie istnieją dwie kategorie prac – artykuł i projekt. Niestety projekty pojawiły się tylko dwa, według regulaminu można by nawet całkowicie zrezygnować z nagradzania w tej kategorii, ale nie było by to sprawiedliwe, więc chyba dobrze będzie połączyć obie kategorie (nagroda będzie po prostu większa).

Okazało się, że jednak są trzy projekty i trzy artykuły. Głosowanie już trwa, więc głosy z jednej ankiety zostaną porównane z uwzględnieniem kategorii – projekty z projektami, artykuły z artykułami.