Półka na buty z regału na wina

Dodane przez 16 marca 2011

Kolejny projekt autorstwa kondzio-93 znowu udowadnia, że przy odrobinie pomysłowości można starym i/lub niepotrzebnym przedmiotom nadać drugą młodość i zrobić z nich użytek.  Tym razem “ofiarą” majsterkowicza zostaje popromocyjny regał na trunki:

Pozostał mi się regał promocyjny na wino który był już niepotrzebny. Szkoda było mi go wyrzucić ponieważ był dobrze wykonany, a że miałem w domu pewne miejsce gdzie zawsze walały się buty, wymyśliłem sobie że zrobię z niego regał na buty.

Taki regał raczej nie dla wszystkich jest dostępny lecz czasem sklepy z alkoholami sprzedają takie regały za grosze. Z półeczek można stworzyć kilka rzeczy, ja zrobię coś co mi się przyda czyli regalik na buty.

Przebeig przeróbki

1.  Musimy rozkręcić regał na części. Jest to proste ponieważ jest on poskręcany wkrętami do drewna, zostawiamy tylko te siedem elementów:

2. Teraz musimy to wszystko złożyć do kupy, najlepiej poskręcać wkrętami z rozbiórki. Nie za wiele mamy do wyboru, możemy tylko ustawić odległości pomiędzy półkami no i ułożenie ozdobnego łuku.

Jak widać odległości pomiędzy półkami są różne tak by buty zimowe się zmieściły na dolnej półce.
A tak prezentuje się już z butami:

No i w końcu jest porządek :)